Магдалинівка - місто мільйонник

Опубліковано у

Цікава інформація зі ссилкою на джерело - Магдалинівську районну прокуратуру, опубліковало видання " Коментарі ". Ось повний текст, без скорочень:

Должностные лица получили более 100 тыс. грн. за ремонт «на бумаге»

21 марта 2012 15:07

Магдалиновская фирма получила крупную сумму денег за «мифический» ремонт школы.

Об этом «Днепропетровск. Комментарии» стало известно из сообщения пресс-службы прокуратуры в Днепропетровской области.

В производстве прокуратуры Магдалиновского района находится уголовное дело, возбужденное по факту злоупотребления служебным положением и служебного подлога должностными лицами ООО «Капиталинвест групп», повлекшее тяжкие последствия (ч. 2 ст. 364 и ч. 2 ст. 366 УК Украины).

Установлено, что указанные лица подделали акты приемки выполненных работ по реконструкции школы за ноябрь-декабрь 2011 года, которые якобы выполняло данное ООО. Фактически работы выполнены не были. Акты были предоставлены в Магдалиновскую райгосадминистрацию, в результате чего ООО получило 119 072 грн. в качестве оплаты, чем причинило ущерб государству на указанную сумму. Досудебное следствие по делу продолжается.

Читайте далі

Уявляю собі: Ну ось жуліки принесли підробні документі у адміністрацію. Там приймає чиновник. І певно ж сумлінно дбає про громадський інтерес: щоб школи були відремонтовані, щоб тендер на виконання ремонту вчасно провели, аби усе було зроблено якісно і вчасно...

Отож сидить той чиновник, дбає, а тут йому приносять документи, мовляв ми міжнародна-міжрайонна капітало-інвестиційна корпорація, зробили ремонт для Магдалинівської школи, бажаємо отримати гроші.

А той чиновник такий собі думає: - Ой у мене стільки роботи... Магдалинівка таке велике місто, в ній аж кілька сотень шкіл... цеж про яку школу йдеться? Яку з багатьх магдалинівських шкіл ремонтували?

- Ех! Можна подзвонити директору школи і запитати - ремонт був? Порядок? Зробили?

- Ех! Цеж у пам'яті не втримати. Шкіл так багато! Загальньоосвітні, музічні, школи інтернати... І по всій Магдалинівці їх сотні....

- Ах, треба заглянути у компьютер, у екселівський файл, там графік ремонту шкіл на 2011 рік і має бути відмічено у довгому списку на букву "М" "Магдалинівська школа, грудень - ремонт 119 072 грн 00 коп."

- Але ж ось вони - чесні районно-капітало-інвестиційні хлопці, з такими чесними обличчами, та глянь на них - роботяги. Он на їхніх ділових костюмах та чорних лакованих туфлях ще й досі фарба та штукатурка після винонаного ремонту не висохли... Певнож, що можна прийняти документи та перерахувати гроші без того, щоб телефонувати, ритися у комп'ютері та підписи звіряти...

Скажіть мені будь ласка... Невже тепер школи ремонтують не влітку, а взимку?
Невже у листопаді-грудні бувають шкільні канікули?

Невже нікого не стурбувало те, що під час шкільних занять браві ремонтярі з фінансово-інвестиційної групи у спецівках ладили риштування, тягали будівельні матеріали, стукали|грюкали, фарбували, лаялися та вели ремонтні роботи прямо у продовж навчального процессу, серед школярів? А як же техніка безпеки?

У мене декілька запитань:

Питання до прокуратури: У Магдалинівці три школи: загальноосвітня, музична і школа інтернат. Про яку школу йдеться?

Районний відділ освіти - це і є той підрозділ районної адміністрації, який відповідає за ремонти у закладах освіти району взагалі і в Магдалинівській школі конкретно? Назвіть призвіще чиновника через якого ці документи пройшли.

Яка позиція Магдалинівської райдерж адміністрації? Ваш чиновник допустив це шахрайство.

А поки що, без відповідей на ці питання, так і будемо фантазувати, про Магдалинівку місто-мільйонник з безліччю нейменних шкіл.

Залишити новий коментар

  • Інтернет адреси і адреси електронної пошти автоматично перетворюються у лінки.
  • Дозволені теги HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і параграфи переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
Це питання для захисту від автоматичного спаму. Введіть зображені символи, будь ласка.
Image CAPTCHA
Enter the characters (without spaces) shown in the image.