Електронна пошта у домені magdalynivka.dp.ua


Електронна пошта Магдалинівщини

Інтернет портал селища Магдалинівка magdalynivka.dp.ua націлений на розвиток інформатизаціі магдалинівського регіону, активізаціі рівня ділової та соціальної активності її мешканців.

Що це означає?
Ви можете стати власником електроної адреси виду: ваше_ім'я@magdalynivka.dp.ua;
Ви отримаєте можливість отримувати повідомлення і матимете доступ до них з любої точки світу через зручний веб інтерфейс. Все що потрібно – компьютер або мобільний телефон підключений до мережі Інтернет.

Навіщо потрібна електронна адреса?
- Електронна адреса потрібна для спілкування, як особистого так і ділового.
- Користуючись електронною поштою ви економите час. Як правило, електронне повідомлення уже за кілька хвилин після відправлення, може бути прочитане вашим респондентом.
- Електронною поштою можна відсилати не лише текстові повідомлення, але й файли: фотографії, комерційні пропозиції абощо.
- Отримуєте у безстрокове користування унікальну за своєю красою адресу: ваше_ім'я@magdalynivka.dp.ua

Зверніть увагу - пропозіція цілком безкоштовна.

Як отримати адресу електронної пошти?
Якщо у вас ще немає електронної скриньки , надішліть ваші: ім'я, призвіще та бажану адресу вашої майбутньої поштової скриньки у вигляді SMS за номером 8 097 436 88 89
Приклад: Степан Клімов drizzle@magdalynivka.dp.ua

Якщо у вас уже є електронна адреса і ви бажаєте отримати поштову скриньку у домені magdalynivka.dp.ua надішліть ваші ім'я, призвіще та бажану адресу вашої майбутньої поштової скриньки на адресу drizzle@magdalynivka.dp.ua
Приклад: Степан Клімов drizzle@magdalynivka.dp.ua

За кілька днів у відповідь – отримаєте інструкції, як активувати вашу нову електронну скриньку.

Замовте адресу прямо зараз! Ще багато вільних та гарних імен.

P.S. Подумайте гарненько, яка поштова адреса вам би була довподоби.
Найкращий спосіб винайти гарне унікальне ім'я - скомбінувати власні ім'я та призвіще, наприклад stepan_klimov, sklimov або sk. Ви вільні використати абсолютно любе слово яке вам подобається, якщо воно не зачіпає честі третіх осіб та не суперечить чинному законодавству України. Але пам'ятайте, якщо ви, наприклад, незаміжня молодичка з налогової, навряд чи адреса з іменем sexygirl стане у пригоді для службової чи ділової переписки.