Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні


Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні

  Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні - це всеукраїнська громадська неприбуткова організація яку було засновано 1996 року з метою популяризації відпочинку в українському селі, сприяння розвитку сільської інфраструктури та самозайнятості сільського населення, збереження культурної спадщини та навколишнього середовища України.

Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні

Головні форми роботи спілки - це проведення конференцій, виставок, фестивалів, тренінгів, круглих столів у регіонах України, видання журналу, посібників та інших інформаційних матеріалів.

З часу свого заснування Спілка досягла значних результатів у популяризації сільського відпочинку в Україні . Засновано науково-популярний журнал « Туризм сільський зелений » головним редактором якого є один із ініціаторів та організаторів розвитку сільського туризму в Україні - Володимир Васильєв . За цей час вийшло 40 номерів журналу і на його базі путівники, каталоги та навчальні посібники загальним тиражем близько 150 тисяч примірників. Також видано каталог кращих садиб « Українське село запрошує ». У травні 2003 року, за сприяння Спілки було прийнято Закон України "Про особисте селянське господарство" , який надає право власникам особистих господарств надавати послуги у сфері сільського зеленого туризму з використанням майна їхніх господарств. Осередки та регіональні відділення Спілки діють у 18 областях України.

Додаткову інформацію про діяльність Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму можна отримати на сайті Cпілки www.greentour.com.ua