http://parad.uz.ua/category/moda/page/2/

Сільське господарство Магдалинівщини


Сільське господарство

Усілякі підручники з історіі відтворюють розвиток – як поступальний рух від простого до складного. Кризовий період навпаки характеризується вибуховим розвитком. Якщо судити з повідомлень засобів массової інформації, то теперішній стан сільського господарства України взагалі та Магдалинівського району зокрема, можна охарактеризувати, як аховий. Але це саме той час, коли можливий якісний стрибок у розвитку. Стрибок уперед.

Потрібні ідеї, які забезпечуть принципово новий підхід до виробництва сільськогосподарської продукції , організації її переробки та збуту.

Не ідеї «взагалі», а ідеї, які мають реальну перспективу у нашому районі.

Що це може бути? Можливо впровадження безвідвальної системи обробки грунту , можливо спеціалізація на вирощуванні певних, найбільш придатних до вирощування в умовах нашого району сільськогосподарських культур, можливо створення місцевої спілки виробників , можливо впровадження інформаційних технологій у процес формування товарних партій сільськогосподарської продукції та пошуку зацікавленого в ній покупця, можливо формування особливих, незадіяних тепер, видів банківських послуг.

Пропоную обговорити на сторінках сайту цю тему. Хотілося б, аби це обговорення стало теоретичним підгрунтям до економічних зрушень у магдалинівському районі.

Ваші думки з цього приводу надсилайте на адресу . Опублікую обов'язково.